Manipulacje wisceralne

Technika ta została stworzona przez francuskiego osteopatę Jean Pierre’a Barrala, oparta jest na przywracaniu harmonii oraz usuwaniu napięć w obrębie tkanki łącznej. Przywraca prawidłowe położenie narządów wewnętrznych, co skutkuje poprawą jakości i wydolności ich pracy. Terapia oparta jest na testowaniu zaburzeń w obrębie całego ciała, jak i miejscowym badaniu pracy poszczególnych narządow. Nieprawidłowa praca organów może powodować szereg dolegliwości w układzie ruchu,zatem terapia ta skierowana jest do osób borykających się z przewlekłym bólem w obrębie kręgosłupa lub kończyn, bólami głowy, problemami ze strony układu trawiennego,układu moczowego a przede wszystkim systemu nerwowego.

Holistic Scanning

Terapia dzięki której przywrócisz harmonię i równowage w swoim organizmie. Jest to metoda pracy na układzie nerwowym, czyli centrum dowodzenia naszego ciała. Pozwala usunąć dolegliwości zarówno na poziomie fizycznym oraz emocjonalnym, dotyka objawów psychosomatycznych. Traumy spowodowane przykrymi zdarzeniami z życia mogą aktywować się po kilku, a nawet kilkunastu latach. Dzięki technice Holistic Scanning możemy skutecznie usunąć odpowiedź układu nerwowego na przebyte urazy, przywrócić balans w napięciu mięśniowym zrównoważyć pracę narządów wewnętrznych.

Terapia Manualna

Praca terapią manualną polega na przywróceniu prawidłowego ustawienia stawów kończyn i kręgosłupa, co za tym idzie zmniejszenie napięcia mięśniowego oraz usunięcie objawów neurologicznych takich jak: drętwienie, mrowienie, pieczenie czy ograniczenie ruchomości. Technika ta jest całkowicie bezbolesna.

Modelowanie twarzy

Naturalne odmłodzenie bez użycia igieł i kwasów, głęboki masaż przywracający elastyczność tkanek a co za tym idzie zdrowy i młody wygląd. Regularnie wykonywany spłyca zmarszczki i redukuje blizny. Dodatkowo proces ten wspierany jest taśmami które działają jak drenaż likwidując obrzęki i opuchliznę

Masaż relaksacyjny

Zabieg idealny dla osób żyjących w stresie, prowadzących aktywny tryb życia. Masaż obejmuje całe ciało, pozwala się zrelaksować i odprężyć. Pozwala wyciszyć ciało i umysł, przywrócić równowagę w ciele.